Zadaj pytanie on-line
  • Dysk HDD zewnętrzny WD My Book AV-TV 2 TB 3,5"

Symbol: WDBGLG0020HBK-EESN

Zewnętrzny 3.5-calowy dysk twardy o pojemności 2 TB, podłączany do komputera za pomocą złącza USB 3.0 (kompatybilny z USB 2.0). Wykorzystuje technologie Plug & Play i WD GreenPower Technology, a także standard ATA-7 AV.

Brak lub na zamówienie:
kontakt@lakridos.pl
+48 518 418 797
---
530.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24-48h
Cena przesyłki 19
Kurier 19
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

My Book AV-TV to zewnętrzny 3.5-calowy dysk twardy w kolorze czarnym marki Western Digital. Pojemność dysku wynosi 2 TB i podłączany jest on do komputera za pomocą złącza USB 3.0 (kompatybilny z USB 2.0). Standard złącza pozwala na osiągnięcie maksymalnego transferu przesyłu danych na poziomie 5 Gb/s. Wykorzystuje technologie Plug & Play i WD GreenPower Technology, a także standard ATA-7 AV. Umożliwia ustawienie horyzontalne lub wertykalne. Dedykowany jest do nagrywania programów telewizyjnych. Zgodne z dyskiem odbiorniki TV z funkcją nagrywania to: Panasonic, Philips, Toshiba, Sharp, Sony, Mitsubishi, Orion, Hitachi Wooo i LG. W załączeniu zasilacz sieciowy, kabel USB i nóżki.

Głębokość (mm) 135
Interfejs USB 3.0
kolor Czarny
Pojemność dysku 2 TB
Pozostałe parametry Ustawienie horyzontalne lub wertykalne, Kompatybilny z USB 2.0, Standard ATA-7 AV, Zgodne odbiorniki TV z funkcją nagrywania: Panasonic; Philips; Toshiba; Sharp; Sony; Mitsubishi; Orion; Hitachi Wooo; LG
Prędkość interfejsu 5 Gb/s
Rozmiar dysku (cale) 3.5
Szerokość (mm) 165
Technologie Plug & Play, WD GreenPower Technology
Waga (g) 1180
Wyposażenie Zasilacz sieciowy, Kabel USB, Nóżki
Wysokość (mm) 48
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia